شرکای تجاری

شرکای تجاری

شرکت تویتو TOITU

تویتو یک سازنده تجهیزات پزشکی متخصص در محصولات OB / GYN است و تجارت این شرکت با فروش کولپوسکوپ در سال ۱۹۵۸ آغاز شده است. از زمان شروع به کار این شرکت بر روی دستگاه های ساکسشن، جنین یاب، مونیتور فتال که در OB / GYN استفاده می شود، کار کرده اند. تلاش های این شرکت برای ارائه محصولات پزشکی که نیازهای پزشکی را با پیشبرد تحقیقات بین پزشکان و کارمندانشان، می باشد. از آن جا که اهمیت اطلاعات پزشکی این روزها در تمرینات پزشکی زیاد شده است، از سیستم مدیریت پرینتال استفاده می شود.
هدف ساختمان های OB / GYN برای درمان بیماری های مختلف مثل، پری ناتال، ناباروری، تومورها و یائسگی در منطقه بزرگی از جامعه را شامل می شود. این شرکت همچنان به عنوان “متخصصان GB / GYN” برای ارئه پیشنهادی مناسب در مورد تجهیزات و سیستم مورد نیاز برای طیف گسترده ای از اقدامات پزشکی در حال رشد می باشد و با استفاده از رابطه دیرینه اعتماد خود با مشتریان OB / GYN خود ، تعمیر و نگهداری مناسب را انجام دهند.
شرکای تجاری

شرکت Winner

شرکت وینر بیش از ۱۰ سال پیش در شهر زیامن چین، تاسیس شده است. این شرکت متعهد به توسعه و ساخت دستگاه های پزشکی در زمینه تنفسی، لوازم جانبی بیهوشی و همچنین دستگاه های بیحرکتی می باشد. در شرکت وینر حدود ۱۰۰ متخصص پیشرفته در قسمت R&D، تولید، کنترل کیفیت و بخش بازرگانی و سرویس کمپانی مشغول به کار هستند. ۹۰% محصولات از طریق توزیع کنندگان محلی و شرکای تجاری به بازار جهانی صادر می شود. این شرکت همچنین خدمات تولید قرارداد را برای مشتریان پیشنهاد می کند. شرکت وینر به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تجهیزات پزشکی در چین به شهرت رسیده اند. وظیفه این شرکت مسئولیت که در قبال بیماران و کاربران به صورت یکسان دارد و مشتریان این شرکت در مرکز همه اموری که انجام می گیرد، قرار دارند.
این شرکت در زمینه تنفسی، لوازم جانبی بیهوشی و همچنین دستگاه های بی حسی به صورت مشخص کاربرد دارد، اما در حال حاضر کیسه های احیا دستی یا همان احیا کننده ها را نیز تهیه می کند، که در درجه اول برای احیا و تهویه دستی استفاده می شود. مواد سازنده این اجناس از سیلیکون، PVC و SEBS می باشد.
شرکت وینر ارئه محصولات پزشکی ایمن و با کیفیت بالا را دنبال می کند. شرکت وینر دارای گواهینامه های ISO و CE می باشد.
شرکای تجاری

شرکت هانسان Honsun

گروه هونسون، یک شرکت ابزارهای تجهیزات پزشکی است، که در تحقیقات، بهره برداری، تولید و توزیع محصولات پزشکی تخصص دارد. این مرکز در شهر شانگهای مستقر شده است با اساس محصولات ون ژو در محصولات صنعتی و زیر بنایی ۱۰۰۰۰۰ متر مربع.
تمرکز این شرکت بر افزایش کیفیت زندگی مردم در سلامتی با استفاده از نوآوری و محصولات انسانی و خدمات آن از سال ۱۹۹۳. شرکت هونسون دارای ISO13485 با تاییده ی محصولات توسط CE, FDA 510(K), AAMI-SP10:2002, ISO13485, EN1060-1\2\3. همچنین قیمت منطقی، کیفیت عالی و خدمات کامل نقطه قوت این شرکت می باشد. این محصولات در ۱۰۰ نقطه از جهان از جمله کشورهای اروپایی، آمریکایی، آفریقا و آسیا به فروش می رسد
شرکای تجاری

شرکت دینمد DYNMED

شرکت کوشان دینمد، یک شرکت پیشرفته و متخصص در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و بهداشتی است.
شرکت دینمد، بیشترین موارد ذخیره انرژی، حفاظت از محیط زیست، ثبات عملکرد، قابلیت اطمینان، استفاده راحت، دوام و ساختار جمع و جور به سطح پیشرفته بین المللی رسیده است. شرکت دینمد در شهر کوشان قرار گرفته است ولی افق جهانی برای پیشرفت دارد. با ادغام منابع پیشرفته شرکتهای پیشرو OEM چین و اعتبار ۱۰۰٪ رضایت از مشتری. شرکت دینمد یک شبکه اطلاعاتی کاملی را در زمینه فروش و خدمات در بیشتر از ۱۰۰ ناحبه در جهان ایجاد کرده است. این شرکت همواره تلاش زیادی برای ارائه خدمات OEM برای خریداران جهانی انجام می دهد. بنابراین تصمیم خود را بر پایه ی ایجاد زندگی ایمن تر، سالم تر و راحت تر برای مصرف کنندگان جهانی قرار داده است. شرکت کوشان دینمد، با جمع آوری تیم های برجسته در تشکیل خط تولید و بخش خدمات پس از فروش، به ارزش اصلی شرکت “اشتیاق ، اخلاص و نوآوری” می پردازد. تکمیل تنوع خودآگاهانه فعالیتهای فرهنگی سازمانی ، کیفیت محصولات خود را در صف مقدم عصر اطلاعات و نوآوری های فناوری پیشرفته قرار می دهد.
دیروز، امروز و فردا مهم نیست، دینمد همیشه از دور با شما و مردم می ماند تا به لذت بردن زندگی و سالم زندگی کردن انسان ها کمک کند.
شرکای تجاری

شرکت هادکو Hadeco

یک شرکت ژاپنی که در زمینه های تجهیزات پزشکی، تجهیزات دامپزشکی و تجهیزات ارتباطی تولیدات دارد. این شرکت دارای گواهینامه های ISO 9001، ISO 13485 و ISO 14001 می باشد. اصلی ترین و مهم¬ترین محصول تولیدی این شرکت داپلر اولتراسونیک می باشد.
شرکای تجاری

شرکت Xiehe

کمپانی ژانگ جانگا زیه با مسئولیت محدود (Zhangjiagang Xiehe) به عنوان شرکت وارد کننده و صادر کننده در زمینه دستگاه و وسایل پزشکی تاسیس شده است. این شرکت یکی از های-تک ترین کارخانه ها در زمینه تولید و همچنین در زمینه توسعه و فروش تجهیزات پزشکی می باشد.
محصولات اصلی زیه و خدمات مربوط به کیتهای کمکهای اولیه، وسایل بیمارستان، محصولات سلامتی، محصولات جراحی و کالاهای خانگی را شامل می شود.
شرکت زیه به عنوان تأمین کننده معتبر محصولات فوق ، طبق اصول اصلی، نظیر: کیفیت، اعتبار، نوآوری و همکاری نزدیک با مشتریان کار می کند. فلسفه کیفیت ما دستیابی به بهترین محصول و رضایت مندی کامل مشتری از طریق پیاده سازی و نگهداری از یک سیستم تضمین کیفیت کارآمد و سخت است. به عنوان یک نتیجه ، این شرکت گواهینامه CE و FDA را برای کل محصولات خود بدست آورده است.
این شرکت ماهیت رقابتی بازار مراقبت های بهداشتی امروز را درک می کند و متعهد به سرمایه گذاری مداوم برای توسعه محصولات پزشکی می باشد، تا محصولاتی با کیفیت، نوآورانه و موثر را به بازار عرضه دهد. در عین حال کمپانی زیه،کیفیت محصولات خود را ضمانت می کند و محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهد، تا بهترین ارزش را برای مشتریان خود در سراسر دنیا ایجاد کند.
شرکای تجاری

شرکت ای-ام I-M


در سال ۱۹۸۱، کمپانی مواد بهداشتی ای-ام توسط آقای جف لای تاسیس شد، که از تولید و فروش مواد یکبار مصرف پزشکی شروع کرد. از زمان تاسیس کمپانی تا الان حدود ۳۰ سال می گذرد خطوط تولید کامل و انواع محصولات به تدریج گسترش پیدا کرد. از سوی دیگر این شرکت در سال ۲۰۱۳ به پارک علم و فناوری تایوان نقل مکان کرد و برای افزایش کیفیت محصولات نیز سرمایه گذاری نیز شده است. این شرکت برای کسب کردن راندمان بالا و افزایش ثبات کیفیت به فرآیند تولید یکپارچه خود افتخار می کند. برای حفظ کردن جایگاه پیشرو شرکت در جهان و راضی نبودن به دستاوردهای فعلی شرکت، تلاش بیشتر این شرکت برای توسعه محصولات جدید، زیاد تر می شود.
این شرکت از پیش رفته ترین تکنیک های تولیدی برای محصولات یک بار مصرف پزشکی، ورزشی، ارتوپدی، توانبخشی و محصولات بهداشتی برخوردار است. پس از سال ها جمع آوری اطلاعات در باره بازار و مهارت های پیوسته نوآورانه این شرکت مارک محصول خود را I-M تولید کرد و آن را برای بسیاری از بیمارستان ها و داروخانه ها به فروش می رساند. در این میان تیم مارکت خارجی شرکت ای-ام در تلاش برای گسترش بازارهای جهانی است.
با شروع تجربه کار در یک تجارت، به تدریج مهارت تولید با توجه به آخرین تکنولوژی و تجهیزات افزایش پیدا کرده و این تجریبات بر روی محصولات خود شرکت نیز تاثیر داشته. هدف نهایی این شرکت دست رسی و تاکید به بالاترین سطح کیفیت کالاها می باشد. این شرکت دارای گواهینامه¬های CE, ISO 13485, GMP,FDA می باشد. شرکت ای-ام برای گسترش چشم انداز جهانی خود و بدست آوردن شانس برای همکاری کردن با دیگر کمپانی های بزرگ دنیا، به طور فعال در هر نمایشگاه پزشکی در سراسر جهان شرکت می کند.
درحال حاضر این شرکت یکی از مشهورترین کمپانی های موجود در این زمینه می باشد. دانش حرفه ای ما در زمینه منسوجات و طراحی محصولات می باشد، که کاملاً فراوان هستند و بسیاری از نیازهای شرکت های خارجی را برآورده می کنند. انتظار این شرکت بر این است که با استفاده از آخرین مکانیزم ها و جدید ترین مهارت، کامل ترین خط تولید موجود در این زمینه کاری را در کشور تایوان معرفی کند.
ماموریت شرکت ای-ام “ایجاد رفاه و سلامتی برای انسان ها است” که تیم های این شرکت برای تحقق و رسیدن به این هدف پافشاری می کنند.
با تکیه بر توسعه پایدار، تمرین در تهیه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت تحت جمله “خط تولید بدون توقف”، “راهنمایی مشتری”، “حفظ بهترین کیفیت”، این شرکت بر این باور است که انتظار هر مشتری را ارضا کند.
شرکای تجاری

شرکت Yuwell

شرکت یوول در سال ۱۹۹۸ در کشور چین تاسیس شد. مرکز اصلی این کارخانه در شهر شانگهای می باشد و شامل ۷ مرکز توسعه و تحقیق، ۵ مرکز تولید در شهرهای سان دیگو (آمریکا)، آلمان، تایوان و … در حال حاضر ، یوول با شرکت های معروف پزشکی چینی و کارشناسان برجسته کار می کند تا راه حل هایی را برای رفع نیازهای منزل و مراقبت های پزشکی از بیماری های مزمن پیدا کند. شرکت عرضه کننده تجهیزات پزشکی یوول، از زمان تاسیس آن رشد بسیاری داشته است. طی ۱۰ سال گذشته بوول سه مرحله اصلی را تجربه کرده است:
مرحله۱: استقرار و توسعه (۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴)
در طول سال های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴، یوول همواره در تلاش است تا در زمینه تهیه تجهیزات اکسیژن پزشکی و محصولات توانبخشی متخصص شود. عنصر اصلی رقابتی شرکت تحقیق مداوم، توسعه و بهبود فرایند تولید محصول است.
مرحله۲: برندسازی، تحقیق و توسعه (۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷)
سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه محصول و همکاری نزدیک با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی فناوری دارد، به شرکت یوول موسسه فناوری پیشرفته و مرکز تحقیقاتی تشخیصی اعطا شده است. این شرکت مفتخر است که اولین و تنها شرکتی در صنعت تجهیزات پزشکی باشد که از طرف هیئت بازرسی و کنترل کیفیت چینی برای دو محصول مانیتور فشار خون و صندلی های چرخدار جایزه “برند مشهور” را دریافت کند. در آگوست ۲۰۰۷، به شرکت یوول توسط وزارت صنایع و مدیریت تجارت “برند مشهور چینی” اهدا شد. ایجاد یک برند قوی به پیشرفت فرآیند تجارت کمک می کند. امروزه، یوول به یک رهبر در صنعت تجهیزات توانبخشی تبدیل شده است.
فاز ۳: نوآوری در فن آوری و افزایش سرمایه در گردش
این شرکت به لطف پشتیبانی سرمایه همچنان در نوآوری های فناوری و توسعه محصول سرمایه گذاری می کند. علاوه بر این، یوول با ادغام و دستیابی به سایر شرکت ها به گسترش تجارت خود ادامه داد.
شرکای تجاری

شرکت Gowllands

در اواخر قرن نوزدهم، سه برادر گولند با یکدیگر کمپانی گولند را تاسیس کردند. در ابتدا فعالیت این شرکت بر روی ابزارهای چشم پزشکی بود. پس از آن تمرکز این شرکت به سمت وسایل تشخیصی گوش، چشم، بینی و گلو تغییر یافت.
از زمان آغاز فعالیت شرکت گولند بالاترین سطح کیفیت و خدمات رسانی به مشتریان را حفظ کرده و این شرکت مفتخر است که هنوز به این سنت قدیمی پایبند است.
شرکت گولند تولیدکننده و صادرکننده ابزارهای تشخیصی به بیش از ۱۴۰ کشور مختلف جهان می باشد که این محدوده در زمینه های مختلف نظیر اسفنجمومتر و استتوسکوپ گسترش پیدا کرده و در حال حاضر طیف کاملی از ابزارهای جراحی نیز را در بر می گیرد.
X